Hakkımızda


Moira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi; Bireysel Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık, Evlilik – Çift Terapisi, Aile Terapisi, Çocuk Psikoloğu (Pedagog), Okul Danışmanlığı, LGS, TYT-YKS Sınav Danışmanlığı, Koçluk, Eğitim-Seminer ve Atölye çalışmaları ile kurumsal danışmanlık konularında hizmet vermektedir.

Çocuklar, ergenler, aileler, eğitimciler, çalışanlar, yöneticiler ve kurumlar için danışmanlık, seminer ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Merkezimiz; hızla gelişmekte olan Adapazarı’nda psikolojik danışmanlık ve eğitim alanındaki çalışmalara destek ve katkıda bulunmak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur. 2018 yılı itibariyle Marmaris’te de hizmet sunmaya başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne; başta psikoterapi olmak üzere, koçluk, danışmanlık ve eğitim alanlarında kişilere ve kurumlara yönelik çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu çalışmaların yanında sanat, edebiyat, sinema gibi farklı alanlarda da çalışmalar sunarak entelektüel arayışlara da cevap vermeye çalışmıştır.

Merkezimiz, kurumların ihtiyaçlarıyla ilgili talep edecekleri konularda veya ne yapılabilir sorusundan hareketle yola çıkarak; kurumda artı değer yaratacak çalışmalar sunma konusunda Sakarya’da ve Muğla’da önemli bir konumda yer almaktadır. Gerek uzman kadrosu gerekse çalıştığı ve referans ağında bulunan alanın uzman isimleri, hocaları ve kurumlar tarafıyla.

Alanında donanımlı isimlerin kuruculuğunu üstlendiği Moira bugün yaptığı tüm çalışmalarda yine uzman isimlerle ve alanın etik kodlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir